Agent Literacki Anna Grabka o poradniku “Praca dla Absolwenta”.

Anna Grabka małeAnna Grabka, agent literacki wydawnictwa “Złote Myśli” zamieściła na swoim blogu swoją opinię o książce “Praca dla Absolwenta”, którą pozwoliła mi zacytować na stronie www.pracadlaabsolwenta.com.

A oto jej opinia:

“Za każdą książką kryje się zawsze czyjaś historia. Ta publikacja zawiera ich w sobie kilkanaście. To zawodowe historie osób, które kiedyś były bezrobotne, ale miały szczęście być dobrymi znajomymi autorki – Anny Tabisz. Ona to udzielała im wskazówek i zdradzała różne skuteczne triki działające na rynku pracy. Prowadziła ich krok po kroku aż do osiągnięcia ich zawodowego celu. Stała się ich zawodowym coachem. Sprawiła, że dostrzegli swoje możliwości i uzdolnienia. To podniosło ich poczucie wartości i pewności. Tak wyposażeni wkroczyli pewnie na rynek pracy i znaleźli to, czego szukali – pracę dającą im satysfakcję. Jakich wskazówek mogą udzielić Ci Paweł, Maciej, Zofia, Katarzyna, Anna, Beata, Krysia, Agnieszka, Iwona, Daniel, Jacek i inni?

Anna Tabisz dokonuje precyzyjnej analizy cech osobowości, umiejętności, doświadczeń i pokazuje, jak je wyeksponować w dokumentach aplikacyjnych.

Jeśli szukasz pracy, być może właśnie tej pierwszej, ale czujesz się nieco zagubiony lub nie wiesz, od czego zacząć… sięgnij po „Pracę dla absolwenta”.

To publikacja pisana przyjaznym językiem amerykańskiego poradnika (user-friendly), ale opisane są w niej sytuacje z polskiego rynku pracy. Autorka ciekawie i rzeczowo wskazuje i komentuje błędy poszczególnych CV i listów motywacyjnych. Uświadamia, że szukanie pracy to zajęcie całoetatowe. Książka zawiera również autorski plan szukania pracy, motywujący osoby poszukujące do poważnego i odpowiedzialnego potraktowania tematu.”

Powyższą recenzję możesz znaleźć na blogu
http://grabka.com.pl/praca-dla-absolwenta/

Przeczytaj inne recenzje poradnika!

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s