Poradnik dla poszukujących pracy

wizaualizacja-ksiazka-duza facebook

Poradnik pt. Praca dla Absolwenta jest kompletnym przewodnikiem po procesie poszukiwania zatrudnienia. Wyróżnikiem książki jest jej nastawienie na zmianę mentalności młodego człowieka, który musi odnaleźć się na trudnym rynku pracy. Aby odnieść sukces musi najpierw zacząć zwalczać stereotypy jakie ma na temat szukania zatrudnienia. Dlatego już na początku książki autorka pokazuje na przykładach osób, którym pomagała jak złe nastawienie utrudnia odniesienie sukcesu.

**** Przeczytaj darmowy fragment “Fakty i Mity” ****

Publikacja uzmysławia, że zanim zacznie się pisać dokumenty aplikacyjne, kluczowe jest by poznać swoje mocne strony. Proponowane ćwiczenia i pytania pomagają czytelnikowi przejść przez ten proces.

**** Przeczytaj darmowy fragment “Cele CV” ****

** Przeczytaj darmowy fragment “Jaki powinien być życiorys?” **

Porady dotyczące pisania życiorysów i listów motywacyjnych są nie tylko teoretyczne, ale i praktyczne. W książce znajduje się komentarz do kilkunastu autentycznych życiorysów i listów motywacyjnych osób wspieranych przez autorkę. Komentowane są błędy i wskazywane możliwości ulepszenia dokumentów. Oczywiście dane osobowe, nazwy firm i uczelni są zmienione, natomiast forma dokumentów jest zachowana w oryginale. Ocena dokumentów i proponowane rozwiązania pozwalają czytelnikowi nauczyć się samodzielnie tworzyć atrakcyjne życiorysy i listy motywacyjne zamiast nieskutecznie kopiować wzory znalezione w internecie,

**** Przeczytaj darmowy fragment ****
“Czy zlecić komuś napisanie życiorysu?”

**** Przeczytaj darmowy fragment “Elementy życiorysu” ****

W dalszej części książki udzielone są informacje dotyczące przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jej przebiegu. Ostatni rozdział poradnika to szczegółowy autorski plan na pierwsze 4 tygodnie poszukiwania pracy. Czytelnik dzień po dniu ma rozpisany szczegółowy plan od 7:30 do 18:00. Plan ten motywuje do prawdziwego zaangażowania się w proces poszukiwania zatrudnienia oraz jest wskazówką dla osób, które zaczynają tracić motywację.

**** Przeczytaj darmowy fragment ****
“Dla studentów absolwentów i nie tylko”

Książka udowadnia że rzetelne poszukiwanie zatrudnienia to praca na cały etat. W publikacji znajduje się też wiele rad dotyczących sposobu zwiększania swojej atrakcyjności na rynku pracy oraz informacje gdzie szukać zatrudnienia oraz jak sprawić by praca szukała nas. Poradnik jest pisany prostym i lekkim językiem, w stylu poradników amerykańskich.

NAGRODY: Najlepszy Poradnik 2013 Roku w konkursie Ebook Roku

KUP PORADNIK! : w formie PDF lub wydrukowaną książkę.

A może wolisz szkolenie? Zajrzyj tutaj!

Statuetka

Reklama

1 komentarz do “Poradnik dla poszukujących pracy

  1. Pingback: „Na kłopoty – Bednarska” i Praca dla aboslwenta | Andrzej Mielecki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s