O autorce

czerwony podparty mediumAnna Tabisz  – Przez ostatnich 14 lat pracowała na różnych stanowiskach w największych na świecie amerykańskich korporacjach FMCG (Procter and Gamble) i IT (Hewlett-Packard). Jej pasją jest copywriting i motywowanie innych. Od wielu lat współpracuje z agencjami reklamowymi, przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi kreując teksty, które pomagają im osiągać swoje cele. Jednym z obszarów jej działalności jest tworzenie CV i Listów Motywacyjnych dla absolwentów i osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym. Poradnik Praca dla Absolwenta, który ukazał się nakładem wydawnictwa Złote Myśli i zdobył tytuł Najlepszego Poradnika 2013 Roku,  jest owocem doświadczeń zebranych w trakcie pomagania osobom poszukującym zatrudnienia.

Czas wolny poświęca na rozwój osobisty, naukę języków obcych, czytanie książek lub tworzenie tekstów. (Zobacz publikacje Anny Tabisz)

Anna Tabisz w kwietniu 2013 wystąpiła w audycji  radiowej p.t. “Na kłopoty Bednarska”, gdzie miała okazję zaprezentować swój poradnik i udzielić szeregu cennych rad dotyczących pisania życiorysu i listu motywacyjnego.

Nagranie z kolejnej audycji, która odbyła się w styczniu 2014 roku można odsłuchać po kliknięciu tutaj. Tematem przewodnim audycji było Moje 6P – czyli jak spełnić marzenia, także w kontekście poszukiwania pracy.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s