Marzysz o karierze w PwC? Weź udział w konkursie! Czekają nagrody!

 

logo_pwcKONKURS!

Konkurs skierowany jest do studentów III roku studiów pierwszego stopnia, III – V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów studiów drugiego stopnia oraz absolwentów uczelni wyższych. Jest dedykowany dla osób, które interesują się finansami, rachunkowością, prawem podatkowym lub konsultingiem.

W zeszłym roku wyłoniono 250 laureatów, którzy otrzymali od firmy PwC mnóstwo wyjątkowych nagród. Wielu z nich rozpoczęło karierę zawodową w PwC.

Konkurs rozpoczął się 6 października a zakończy się 28 listopada. Składa się z trzech etapów.

ETAP 1. Od 6 do 17 października 2014. Test wiedzy ogólnej.

Możesz zrobić 1 lub więcej testów wiedzy ogólnej z obszarów takich jak audyt, podatki lub doradztwa biznesowego. Wybor testu do wypelnienia będzie miał wpływ na tematykę zadania w etapie drugim. Wypełnienie kilku testów pozwoli na możliwość wyboru tematu kolejnego zadania.

Do następnego etapu przejdą tylko Ci którzy poprawnie rozwiązali test. Dostaną następne zadanie na adres email.

ETAP 2. Od 21 do 31 października 2014. Case Study.

Drugi etap podzielony został na dwie części 2A i 2B. W części 2A należy rozwiązać case study, którego tematyka dotyczy wybranej wcześniej dziedziny. Odpowiedzi w odpowiednim formacie i nie dłuższe niż dozwolona ilość znaków należy wysłać na adres experiencepwc@pl.pwc.com do 31 października. Spośród poprawnie rozwiązanych zadań zostanie wybranych 90 najlepszych. Ich autorzy zostaną wybrani do części 2B czyli na dzień otwarty w biurze warszawskim. W tym czasie odbędzie się szkolenie wprowadzające do finału. Koszt dojazdu zostanie pokryty przez firmę PwC.

Do ostatniego etapu zostanie zaproszonych 48 osób, które otrzyma zaproszenie mailem.

ETAP 3.  Od 26 do 28 listopada. Konferencja Finałowa

Koszt dojazdu i udziału w konferencji będzie pokryty przez firmę PwC. Wybrane 48 osób spędzi 3 dni poza Warszawą. Będą pracowali nad studium przypadku i mieli szansę wykazac się umiejętnościami takimi jak praca w zespole, budowanie relacji, czy komunikacja.

Więcej informacji znajdziesz na http://experiencepwc.pl/ 

Trzymam za Was kciuki!!! Powodzenia!!!

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s