Graduate Programme Day – Targi Przyszłych Menedżerów

W dniach 4 – 5 marca w Gmachu Głównym SGH przy Al. Niepodległości 162 odbędzie się 8 edycja  Graduate Programme Day (GPD). Zapraszamy już od rana na Aulę Spadochronową!

Ten wyjątkowy projekt powstał z inicjatywy studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zrzeszonych w rganizacji CEMS Club Warsaw. Jest on skierowany do wszystkich zdeterminowanych młodych ludzi pragnących świadomie kreować ścieżkę swojej kariery zawodowej.

GPD-obrazek_sredni_4031606Ideą tego przedsięwzięcia jest umożliwienie studentom, szczególnie IV i V roku, nawiązania bezpośredniego kontaktu z wiodącymi na rynkach światowych firmami i zapoznania się z profilem ich działalności. Biorące udział w projekcie przedsiębiorstwa mają zapewnione swoje stanowiska na Auli Spadochronowej, w centralnym punkcie SGH, który w dniu eventu staje się ośrodkiem przeprowadzania ożywionych rozmów biznesowych oraz wstępnych etapów procesu rekrutacyjnego.

W tym roku SGH będzie gościć przedstawicieli 15 prestiżowych firm: Reckitt Benckiser (Partner Platynowy), Unibail-Rodamco, PZU, Syngenta, Deloitte, DB Schenker, Hellenic Coca-Cola, Peek & Cloppenburg, Pekao, Jeronimo Martins, ING, Tesco, MARS Polska, Bank Millenium, Eurocash.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s