Trzydniowe Targi Pracy w Gdyni

Targi X demo

W dniach 3-5 marca 2014 r. Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni zaprasza na targi pracy. Poza spotkaniami z pracodawcami, prowadzone będą także bezpłatne szkolenia zawodowe
i warsztaty edukacyjne. Na szkolenia obowiązuje limit miejsc!

Targi x PoniedzialekNa odwiedzający targi podczas tegorocznej edycji czekać będzie wyjątkowo dużo atrakcji. W trakcie 3 dni odbędzie się 13 paneli szkoleniowych, 4 wykłady, jak co roku, nie zabraknie też wielu stoisk firm z ofertami pracy, przy których będzie okazja dopytać o szczegółowe warunki zatrudnienia.

Szczególnie polecamy szkolenia poświęcone pisaniu CV i listu motywacyjnego. Nowością będzie praca w systemie case studies. Targi X wtorekProwadzący szkolenia przewidują analizę błędów, które najczęściej pojawiają się w dokumentach aplikacyjnych, zaproponują też nowoczesne rozwiązania, które wyróżnią nasze CV na tle innych.

Równie ciekawe zapowiada się wtorkowe szkolenie przygotowane przez firmę Heuresis, podczas którego będzie okazja spojrzeć na proces rekrutacji od drugiej strony, z perspektywy rekrutera. Uczestnicy szkolenia będą mogli poznać metody selekcji kandydatów oraz oczekiwania stawiane potencjalnym pracownikom w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Targi X srodaWszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach 3-5 marca 2014 r. na ulicę Kielecką 7 w Gdyni. Organizatorem Targów Pracy i Edukacji jest Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni. Wszystkie stoiska z ofertami pracy, szkolenia i wykłady prezentowane będą na ternie Uczelni.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s