Wygraj jeden z 60 płatnych staży w Programie Kariera

Program Kariera adresowany jest dla studentów III roku studiów licencjackich i inżynierskich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających, III, IV, V roku studiów magisterskich jednolitych oraz absolwentów, którzy w dniu rozpoczęcia konkursu nie ukończyli 30. roku życia. Nie jest ważny kierunek ani tryb studiów.

Programkariera

Jest to to obecny na rynku od 2004 roku, prestiżowy program praktyk studenckich organizowany przez Polską Radę Biznesu, elitarną organizację największych polskich przedsiębiorców.

Aby zaaplikować:

  1. Zapoznaj się z oferowanymi stażami – możesz wybrać od 1 do 5 firm
    http://www.programkariera.pl/oferty-stazy
  2. Wybierz i rozwiąż 1 case study
  3. Wypełnij formularz aplikacyjny i wraz z rozwiązanym zadaniem prześlij do 9 maja, do godziny 23:59.

Pamiętaj, żeby rozwiązany case study nie był krótszy niż 1 strona i nie dłuższy niż 5 stron standardowego maszynopisu lub nie krótszy niż 5 slajdów i nie dłuższy niż 15 slajdów w power poincie. Rozwiązanie zadania może zostać przesłane w następujących formatach: .doc, .ppt, .xls, .pdf.

Laureaci Programu Kariera mają możliwość uczestniczenia w prawdziwym życiu spółek i obserwowania jak podejmowane są strategiczne decyzje w firmach zbudowanych w większości od podstaw, które odniosły ogromny sukces na polskim rynku przyczyniając się do budowania „polskiej marki”.

Praktyki w ramach Programu Kariera najczęściej odbywają się w okresie wakacji akademickich, a więc między lipcem, a wrześniem. Oferty stażowe poszczególnych firm zawierają informację na temat okresu w jakim staż ma się odbywać.

Źródło: http://www.programkariera.pl/

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s