Akademickie Targi Pracy Jobbing odbędą się 5 marca. Nie przegap tej szansy!

W najbliższy wtorek, 5 marca odbędzie się 7 edycja Akademickich Targów Pracy JOBBING. Wydarzenie ma charakter otwarty i odbędzie się w godzinach 9:30-17:00 w Pałacu Kultury i Nauki (wejście od ulicy Marszałkowskiej). Impreza jest zorganizowana przez Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier (SABK) we współpracy z 20 biurami karier działającymi przy warszawskich uczelniach reprezentujących zróżnicowane profile edukacyjne, m. in. medyczne, techniczne, humanistyczne, społeczne i biznesowe. Do udziału w targach zostali zaproszeni pracodawcy istotni na mazowieckim rynku pracy, ze względu na ich chęć zatrudniania studentów wyższych lat i absolwentów.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udziały w warsztatach oraz porozmawiać z dyżurującymi specjalistami w zakresie zarządzania karierą zawodową. Oczywiście będą mogli liczyć na ciekawe oferty praktyk studenckich oraz oferty pracy połączone z programami menadżerskimi.

Oficjalna strona wydarzenia to: www.jobbing.org.pl

Najważniejsi współorganizatorzy Akademickich Targów Pracy JOBBING wymienieni w kolejności alfabetycznej to: Akademia Leona Koźmińskiego, Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Collegium Civitas, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, Uczelnia Łazarskiego, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet Warszawski, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wszechnica Polska Szkoła Wyższa TWP w Warszawie oraz Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej.

Wydarzenie wspierają również: Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, Akademia Obrony Narodowej, Wojskowa Akademia Techniczna, Wyższa Szkoła Cła i Logistyki, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego, Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie oraz Polsko – Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych.

Źródło: http://radiokampus.waw.pl/aktualnosci/
razem_przeciwko_bezrobociu_absolwentow_w_warszawie.html

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s