23.10.13 XV Prawnicze Targi Pracy

XV Prawnicze Targi Pracy odbędą się 23 października 2013 r. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie.

Prawnicze Targi Pracy to projekt dla wszystkich studentów i absolwentów prawa w Polsce. Organizowany już po raz 15 jest dowodem na to jak wielką sympatię zyskał wśród odbiorców. Jednocześnie – jego coroczne, coraz ciekawsze i bogatsze w oferty edycje, stanowią odpowiedź na zmieniające się potrzeby rynku, jak i samych zainteresowanych. Biorąc to pod uwagę, projekt gwarantuje nie tylko bezpośrednie spotkania z prawnikami, ale także wartościowe warsztaty praktyczne.

Targi stanowią bezcenną szansę spotkania z prawnikami – praktykami, będącymi specjalistami w konkretnych gałęziach prawa; okazję na bezpośredni kontakt z przedstawicielami podmiotów wiodących prym na rynku usług prawnych – największych i najlepszych kancelarii oraz firm.

Prawnicze Targi Pracy to także doskonała okazja na weryfikację własnych kwalifikacji, zdolności oraz realnych szans na pozyskanie zatrudnienia.

Nie zmarnuj swojej szansy!
Być może któryś z pracodawców czeka właśnie na Ciebie!

Źródło: http://www.elsa.wpia.uw.edu.pl/xv-prawnicze-targi-pracy-23-10-2013r-buw.html

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s