Targi Pracy ICT – Warszawa – 15-16 października 2013

Targi-ICT

Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych organizuje targi pracy w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską “Uczelnia bliżej biznesu – absolwent bliżej pracy”. Impreza odbędzie się w dniach 15-16 października 2013 roku w godzinach od 10:00 – 16:00.

W ciągu dwóch dni będzie można odwiedzić stoiska wielu firm informatycznych i wziąć udział w kilkunastu ciekawych prelekcjach dotyczących pracy w IT. Bardzo ciekawa będzie prezentacja firmy HP p.t. “400 hp engine czyli w mocy siła”. Sesja firmy HP będzie mieć dość zróżnicowany i dynamiczny charakter. Począwszy od przedstawienia zarysów firmy oraz jej obecności w Polsce, a skończywszy na próbie znalezienia odpowiedzi, jakie wyzwania czyhają na osoby uczestniczące w projektach o charakterze międzynarodowym, w oparciu o własne doświadczenia z wdrożenia systemu dla jednego z klientów firmy. Istotnym założeniem sesji będzie jak najbardziej swobodny i interaktywny jej charakter, skłaniający uczestników do zadawania pytań na temat firmy oraz specyfiki jej działalności.

Szczególnie polecam odwiedzenie stoiska firmy HP, która w najbliższym czasie planuje zatrudnić kilkudziesięciu absolwentów. Oferowane stanowiska dotyczą programowania oraz utrzymywania aplikacji dla globalnych i lokalnych klientów firmy.

Źródło informacji: http://www.targipracy.pjwstk.edu.pl/

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s