MedPharm Careers– Medyczne targi pracy – Wrocław, Poznań, Łódź

MedPharm Careers cutW najbliższych dniach odbędą się targi medyczne we Wrocławiu (20 maja), Poznaniu (21 maja) i Łodzi (22 maja).

MedPharm Careers to jedyne na świecie targi pracy, których główną ideą jest umożliwienie setkom specjalistów wyłącznie z branży medycznej, farmaceutycznej i badań klinicznych różnorodnych możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej. Firma MedPharm organizuje ponad 100 takich wydarzeń rocznie w największych miastach europejskich starając się budować profesjonalne i rozpoznawalne miejsce spotkań specjalistów z pracodawcami z przedstawicielami firm z sektora medycznego i farmaceutycznego poszukujących wykwalifikowanych pracowników.

Targi są skierowane  do studentów, absolwentów oraz specjalistów – pracowników medycznego rynku pracy. W imprezie wezmą udział krajowe i zagraniczne firmy o profilu medycznym, a także agencje zatrudnienia i pośrednictwa pracy.

Dostępne będą oferty pracy rynku krajowego i europejskiego. Będzie można zostawić u pracodawcy swoje CV, porozmawiać z rekruterami na tematy związane z zatrudnieniem oraz prawnymi uwarunkowaniami pracy w krajach Unii Europejskiej.

Miejsce i czas imprezy

Wrocław – 20.05.2013 (poniedziałek) w godzinach 13:00 – 19:00 – nowy budynek Wydziału Farmaceutycznego, ul. Borowska 211.

Poznań – 21.05.2013 (wtorek) w godzinach 13:00 –  19:00 – Sheraton Hotel, ul. Bukowska 3/9

Łódź – 22.05.2013 (środa ) w godzinach 13: – 19:00 – Holiday Inn, ul. Piotrkowska 229/231

Wstęp wolny!

Tematy semiariów

Możliwości zatrudnienia dla lekarzy i lekarzy dentystów w Szwecji 

Nowoczesne podejście do opieki zdrowotnej w prywatnej służbie zdrowia.

Aktualne możliwości szkolenia i zatrudnienia dla lekarzy w Europie.

W trakcie prezentacji zostanie przedstawiona aktualna sytuacja na Europejskim medycznym rynku pracy. Doktor Chodkowski omówi aktualne możliwości zatrudnienia czasowego oraz stałego jak również wynagrodzenia dla lekarzy w Europie. Poruszone zostaną również perspektywy odbywania specjalizacji w wybranych krajach Europejskich ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec. Na zakończenie zostaną podane wybrane wnioski z MedPay Survey – pierwszego Europejskiego badania dotyczącego warunków zatrudnienia i wynagrodzeń lekarzy w wybranych krajach.

Jak skutecznie uczyć się angielskiego medycznego?

Angielski to lingua franca dzisiejszej medycyny a jego biegła znajomość jest niezbędnym elementem kariery medycznej każdego lekarza. Doktor Chodkowski na bazie swojego kilkunastoletniego doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego i pracy w szpitalach w Wielkiej Brytanii przedstawi kluczowe elementy w nauce języka oraz podzieli się cennymi wskazówkami jak naukę języka uczynić bardziej efektywną. W trakcie wykładu zostanie również zaprezentowany pierwszy profesjonalny kurs angielskiego medycznego online.

Dlaczego warto odbyć staż podyplomowy w Wielkiej Brytanii?

Foundation Programme w Wielkiej Brytanii to jeden z najlepszych programów stażowych na świecie, a także przepustka do szkolenia specjalizacyjnego w Wielkiej Brytanii. W trakcie prezentacji zostaną omówione zasady aplikowania na staż podyplomowy w Wielkiej Brytanii oraz przedstawione zostaną kluczowe informacje na ten temat.

 

 

Rejestracja: http://www.medpharmjobs.pl/fairs

Źródło: http://www.medpharmjobs.pl/

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s